MÖBLER / Bord / Slagbord 14408074
nr 1440 8074
Slagbord
1800-tal Bredd: 33 + 2x55. Djup: 102 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:52:50
150 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr